Prekių gražinimas

Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ ir Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ numatyta tvarka.

Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, mes ar mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.

Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.

Prekes grąžina Pirkėjas adresu Žiburio g. 13-20, Anykščiai. Prekės turi būti pristatytos į rankas, ne į pašto skyrių. Pirkėjas apmoka siuntimo išlaidas, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl prekės kokybės.

Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai mes neturime analogiškos prekės, grąžiname Pirkėjui už prekę sumokėtus pinigus.

Mes sumokėsime visas išlaidas, susijusiąs su prekės grąžinimu, jeigu tai įvyko dėl mūsų kaltės.

Visos pretenzijos dėl užsakymo, priimamos per 24 val. po užsakymo priėmimo. Jeigu transportavimo metų prekės buvo pažeistos būtina pateikti nuotrauką.